Søgning på: "TEATER" gav 46 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Comwell Kolding - restaurant, Kolding
Flere spilledage
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Volkerts Fylke, Kolding
Flere spilledage
Kolding Egnsteater, Kolding
Thu, 01.10.2020
Kolding Egnsteater, Kolding
Mon, 05.10.2020
Comwell Kolding Teater, Kolding
Tue, 06.10.2020
Kolding Egnsteater, Kolding
Vejle Musikteater - Store Sal, Vejle
Tue, 20.10.2020
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 26.10.2020
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sun, 01.11.2020
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 02.11.2020
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Dronning Dorothea Teater, Kolding
Flere spilledage
Fri, 06.11.2020
Dr. Dorothea Teatret, Kolding
Sun, 08.11.2020
Comwell Kolding Teater, Kolding
Wed, 11.11.2020
Godset, Kolding
Fri, 13.11.2020
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Tue, 17.11.2020
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Wed, 18.11.2020
Brændkjærkirken, Kolding
Godset, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Thu, 31.12.2020
Kolding Egnsteater, Kolding
Fri, 15.01.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Sat, 23.01.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Tue, 02.02.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Sun, 07.02.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Tue, 16.02.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sat, 20.02.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Tue, 23.02.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 01.03.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Tue, 09.03.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Mon, 15.03.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 22.03.2021
Godset, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Flere spilledage
Fri, 26.03.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Tue, 06.04.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Tue, 27.04.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Mon, 03.05.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 03.05.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Wed, 05.05.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Fri, 07.05.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage