Søgning på: "TEATER" gav 46 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Kolding Egnsteater, Kolding
Thu, 05.09.2024
Kolding Egnsteater, Kolding
Wed, 11.09.2024
Godset, Kolding
Mon, 16.09.2024
Comwell Kolding Teater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Fri, 20.09.2024
Kolding Egnsteater, Kolding
Godset, Kolding
Thu, 26.09.2024
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Fri, 11.10.2024
Comwell Kolding - restaurant, Kolding
Flere spilledage
Dronning Dorothea Teater, Kolding
Flere spilledage
Comwell Kolding Teater, Kolding
Flere spilledage
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sat, 19.10.2024
Comwell Kolding Teater, Kolding
Flere spilledage
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Tue, 29.10.2024
Kolding Egnsteater, Kolding
Sun, 10.11.2024
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 11.11.2024
Comwell Kolding Teater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Mon, 25.11.2024
Comwell Kolding Teater, Kolding
Tue, 03.12.2024
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Tue, 07.01.2025
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Tue, 28.01.2025
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Wed, 19.02.2025
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Thu, 20.02.2025
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sun, 09.03.2025
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 17.03.2025
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sun, 30.03.2025
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Sat, 26.04.2025
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Sun, 22.06.2025
Kolding Egnsteater, Kolding