Søgning på: "TEATER" gav 33 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Tue, 04.10.2022
Godset, Kolding
Sun, 09.10.2022
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding - restaurant, Kolding
Flere spilledage
Comwell Kolding Teater, Kolding
Wed, 19.10.2022
Kolding Bibliotek, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 31.10.2022
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sun, 06.11.2022
Comwell Kolding Teater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Wed, 09.11.2022
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Tue, 22.11.2022
Godset, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Sat, 10.12.2022
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Fri, 16.12.2022
Kolding Egnsteater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Sun, 15.01.2023
Comwell Kolding Teater, Kolding
Thu, 19.01.2023
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Sat, 28.01.2023
Kolding Egnsteater, Kolding
Tue, 14.02.2023
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Flere spilledage
Wed, 22.02.2023
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Mon, 06.03.2023
Comwell Kolding Teater, Kolding
Fri, 10.03.2023
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Comwell Kolding Teater, Kolding
Godset, Kolding
Thu, 23.03.2023
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Mon, 17.04.2023
Comwell Kolding Teater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Tue, 31.12.2024
Kolding Egnsteater, Kolding