Søgning på: "TEATER" gav 18 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Thu, 06.05.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Fri, 07.05.2021
Udendørs, Maj - juni
Flere spilledage
Brødremenighedens Kirke, Christiansfeld
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Comwell Kolding - restaurant, Kolding
Flere spilledage
Thu, 20.05.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Thu, 27.05.2021
Kolding Egnsteater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Flere spilledage
Sat, 28.08.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Fri, 15.10.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Flere spilledage
Comwell Kolding Teater, Kolding
Thu, 21.10.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Dronning Dorothea Teater, Kolding
Flere spilledage
Wed, 15.12.2021
Comwell Kolding Teater, Kolding
Fri, 07.01.2022
Comwell Kolding Teater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sun, 31.12.2023
Kolding Egnsteater, Kolding