Søgning på: "MUSIK" gav 21 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Fri, 12.08.2022
AMFI scenen, Kolding
Flere spilledage
Wed, 31.08.2022
Kolding Egnsteater, Kolding
Wed, 14.09.2022
Kolding Egnsteater, Kolding
Flere spilledage
Godset, Kolding
Fri, 07.10.2022
Volkerts Fylke, Kolding
Godset, Kolding
Fri, 14.10.2022
Volkerts Fylke, Kolding
Sat, 15.10.2022
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sun, 30.10.2022
Godset, Kolding
Sun, 20.11.2022
Godset, Kolding
Sun, 04.12.2022
Godset, Kolding
Fri, 09.12.2022
Sdj. Symfoni i Samværket, Kolding
Wed, 14.12.2022
Comwell Kolding Teater, Kolding
Fri, 16.12.2022
Sdj. Symfoni i Samværket, Kolding
Brændkjærkirken, Kolding
Flere spilledage
Sat, 07.01.2023
Sdj. symfoni i Kolding Teater, Kolding
Kolding Egnsteater, Kolding
Sdj. Symfoni i Samværket, Kolding
Fri, 31.03.2023
Sdj. Symfoni i Tyrstrup Kirke, Christiansfeld
Sdj Brødremenighedens kirke, Christiansfeld
Koldinghus, Kolding