Søgning på: "MUSIK" gav 23 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Fri, 22.09.2023
Dronning Dorothea Teater, Kolding
Flere spilledage
Fri, 29.09.2023
Volkerts Fylke, Kolding
Godset, Kolding
Thu, 26.10.2023
Kolding Egnsteater, Kolding
Godset, Kolding
Sun, 19.11.2023
Godset, Kolding
Thu, 30.11.2023
Kolding Egnsteater, Kolding
Godset, Kolding
Dronning Dorothea Teater, Kolding
Fri, 15.12.2023
Sdj. Symfoni Kristkirken Kolding, Kolding
Brændkjærkirken, Kolding
Flere spilledage
Sdj. symfoni i Comwell Kolding Teater, Kolding
Sat, 13.01.2024
Pt.
udsolgt
Kolding Egnsteater, Kolding
Comwell Kolding Teater, Kolding
Sat, 02.03.2024
Vonsild hallen, Kolding
Fri, 15.03.2024
Dronning Dorothea Teater, Kolding
Flere spilledage
Tue, 19.03.2024
Sdj. symfoni i Comwell Kolding Teater, Kolding
Sdj Brødremenighedens kirke, Christiansfeld
Fri, 19.04.2024
Sdj. Symfoni i Tyrstrup Kirke, Christiansfeld
Koldinghus, Kolding
Sdj. symfoni i Comwell Kolding Teater, Kolding
Fri, 09.08.2024
Dronning Dorothea Teater, Kolding
Flere spilledage
Comwell Kolding Teater, Kolding